הכירו את Tableau

Analytics for everyone, from anywhere

Tableau עוזרת לאנשים לראות ולהבין Data. פלטפורמת הניתוח החזותי של
Tableau משנה את הדרך בה אנשים משתמשים ב Data כדי לפתור בעיות

יתרונות הטכנולוגיה של Tableau

פשוט ונוח

ממשק משתמש נוח פשוט וקל להפעלה. בכמה קליקים מקבלים גרפים ויזואליים המאפשרים לראות שחור על גבי לבן את היעילות של כל מחלקה בארגון.

ידידותי למשתמש

טאבלו ​הופך מידע מורכב בארגון למידע שכל אחד יכול להבין ולנתח ומאפשר לקחת החלטות עסקיות נכונות יותר גם ללא ניסיון קודם בהפקת דוחות.

מייצר ערך

חקר נתונים בארגון מעלה עוד ועוד שאלות על המשך הדרך. טאבלו מאפשר לראות נתונים שחור על גבי לבן ולהסיק מסקנות מיידיות לגבי כל חלק בארגון.

גרפים ויזואליים

טאבלו מעיר את המידע בארגון לחיים ומאפשר לראות באופן ויזואלי מלא את כל האספקטים של הארגון. זאת על ידי דשבורדים, מפות, גרפים, חיתוכים, פרמטרים ועוד.

אינטגרציה

​טאבלו מאפשר חיבור מהיר ופשוט לכל מקור נתונים קיים בארגון: בסיסי נתונים, אקסלים, קוביות, Google Big Data ,Sales Force וכו'. המנוע של Tableau מאפשר עיבוד כמויות אדירות של נתונים בקלות.

פיתוח עסקי

טאבלו מאפשר להבין בכמה צעדים פשוטים, בדיוק מפתיע ובאופן מוחלט מהם הגורמים היעילים בארגון ומהם הגורמים השליליים ובכך מאפשר לכל ארגון להתפתח, לצמוח ולגדול מהר יותר מאי פעם.

פלטפורמה

טאבלו מאפשר לנתח את המידע שקיבלתם בכל מכשיר ובכל פלטפורמה. צפו בהשוואות ובגרפים מדהימים בטאבלט, בנייד, בפורטל ארגוני, ועוד. עקבו אחר מדדים וביצועים בכל רגע נתון ובכל מקום.

שילוב נתונים

טאבלו מאפשר לנתח נתונים ממקורות מידע שונים בארגון לתוך דוח אחד ומאפשר השוואה ביניהם. כל זאת ללא צורך בידע מוקדם, הבנה אנליטית או בתהליכי תשתיות מורכבים ומייאשים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם