מי אנחנו

קיוסט הינה חברת BI שהוקמה ב 2008 והמתמחה בביצוע פרויקטים בתחום ה BI – הבינה העסקית על כל האספקטים הארגוניים – שיווק, מכירות, כספים, יצור, כח-אדם, ניתוח נתוני אינטרנט, מלאי ועוד.

החברה הינה שותפה רשמית בישראל של חברת Tableau העולמית ועובדת בשיתוף פעולה מלא עם החברה הבינלאומית בהטמעת מערכת ה Tableau בישראל.

במהלך השנים החברה צברה ניסיון רב בביצוע פרויקטי BI בחברות ובארגונים רבים מכל המגזרים – תעשייה, יבוא ומסחר, הייטק, פיננסים, קמעונאות, פרסום, תשתיות ונדל"ן, מגזר ציבורי ועוד.

אנו מאמינים כי השילוב של דיסציפלינה עסקית רחבה תוך הבנה טכנולוגית עמוקה היא השילוב המנצח שמביא את התועלת הרבה ביותר עבור הלקוחות שלנו.

עם ניסיון של מעל ל 15 שנים בתחום העסקי והמחשוב הארגוני ומתן פתרונות לארגונים וחברות מכל המגזרים והגדלים – קטנות, בינוניות וגדולות – אנו בקיוסט נעמוד לרשותך באספקת הפתרון המתאים עבורך. אנו מתמחים בתכנון, יישום וביצוע של פרויקטי תוכנה המספקים ערך עסקי עבורך.

Qset ממוקדת בתחום ה BI כתחום פעילות ייחודי ומספקת ללקוחותיה פתרונות מקצה לקצה בתחום פעילותה, ברמה המקצועית הגבוהה ביותר וברמת שירות בלתי מתפשרת.

דוד זנש, מנכ"ל Qset פתרונות תוכנה

דוד זנש CEO בחברת קיוסט פתרונות תוכנה, מומחה Tableau מוביל מעל שני עשורים, עם ניסיון עשיר בפרויקטים מגוונים בסדרי גודל שונים במגוון לקוחות וארגונים בארץ ובחו”ל.
לדוד מעל שני עשורים של ניסיון מוכח בהקמה וניהול של צוותים עסקיים וטכניים בעלי כישורים טכניים גבוהים, החל מתחילת פרויקט ועד מסירה ותמיכה מלאה.
דוד מדריך קורסי Tableau בכל הרמות ולסוגי קהלי יעד מגוונים, הן במכללות יעודיות והן בחברות וארגונים שרוצים להעניק לצוותים שלהם יתרון עסקי בעולם ה BI.

הערכים שלנו

דיווח אמיתי מבוסס דאטה

בפלטפורמה שנספק לכם ובעבודה המשותפת איתנו תוכלו לצפות ללא פחות מ - 110% אמת מגובה בדאטה.

פתרון בעיות פרואקטיבי

ההצלחה שלנו נובעת מאיתור אינסטינקטיבי של בעיות קשות שאיתן מתמודדים הלקוחות שלנו וסיפוק פתרונות יצירתיים ומעשיים בצורה אישית ומיידית.

התמקדות על צמיחה ארוכת טווח

המטרה שלנו היא לספק לכם את כל הכלים הנדרשים שיאפשרו לארגון לצמוח בצורה עקבית באמצעות מיטוב ה DATA שלכם.

להפוך את החוויה לראויה לשיתוף

אנחנו נוודא שהחוויה שלכם עם טכנולוגיית ה- BI שלנו והתוצאות שהיא תייצר עבורכם יהיו כל כך חיוביים, שתרוצו לספר על כך בארגון ולקולגות.

השאירו פרטים ונחזור אליכם